Loading...
GRATIS VERZENDING BIJ BESTELLINGEN VANAF $50 (internationale en extra grote artikelen uitgesloten)
Menu
Populaire producten

Rich Cat Supply Savvy Pickleball Paddle

$50.00
$0.00
0% OFF
Tijdelijke aanbieding
{{ lto.h }}:{{ lto.m }}:{{ lto.s }}
Voorraad:
SKU:IMPORT-4EA219DE
Model:
gewicht: 0 Kilogram

{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}

{{ value.name }}

Aantal:

Veilig afrekenen
Eenvoudig retourneren
Snelle levering
Kwaliteitsgarantie
Vaak samen gekocht

De Savvy is het werkpaard onder de pickleball-paddles voor beginners tot gevorderde spelers. Hij heeft een klassieke bladvorm en een langere greep, zodat spelers een two-handed backhand kunnen inzetten. Het carbon fiber oppervlak levert power door minder doorbuiging, waardoor de bal minder snel in een andere richting dan bedoeld afwijkt en je meer succesvolle slagen maakt. Vergeleken met fiberglass en grafiet paddles biedt carbon fiber een vijf keer grotere stijfheid-gewichtsverhouding. Daardoor is de paddle licht en krachtig zonder in te leveren op controle, dankzij de 16mm kern (die zorgt voor meer gevoel en finesse). Het geverfde oppervlak geeft extra ruwheid, ideaal voor spin op de bal. USA Pickleball Approved.

Constructie:

  • Gewichtsbereik: 7.6-8.1oz
  • Gripomtrek: 4.25”
  • Greep lengte: 5.1”
  • Paddle breedte: 7.8”
  • Paddle lengte: 15.7”
  • Kernmateriaal: polymeer honingraat
  • Blad: T700 Carbon Fiber
  • Paddle dikte: 16mm
  • Edge Guard: TPU

Kenmerken:

  • EVA greep met cushion grip
  • Lichtgewicht voor een snellere swing
  • 16mm dikte zorgt voor een stabiel gevoel
  • Duurzaam carbon oppervlak voor blijvende prestaties
SpecificatieDetails
Gemiddeld gewicht7.8 oz
Gripomtrek4.25"
Greep lengte5.25"
Paddle lengte15.7"
Paddle breedte7.8"
Kern dikte16mm
Garantie6 maanden
4.0
1 wereldwijde beoordelingen
5 0
4 1
3 0
2 0
1 0
PaddleNewbie22
2026-10-14
I picked up the Rich Cat Supply Savvy as my first real paddle after using cheap wooden ones, and it has been a solid step up. The 16mm core gives it a soft, stable feel on dinks, and the T700 carbon fiber face has enough pop when I drive the ball. The longer 5.1" handle makes two-handed backhands comfortable, and the painted surface does help me generate spin. At 7.8 oz it swings fast enough for quick exchanges at the kitchen line. It is USA Pickleball Approved, which was a plus for me. Good value for beginners and intermediate players.
Populaire producten
Ronbus Quanta R2.16 Pickleball Paddle Ronbus Quanta R2.16 Pickleball Paddle
Ronbus Quanta R2.16 Pickleball Paddle
$60.00
GRUVN LAZR 16HD Pickleball Paddle (Solid Foam) GRUVN LAZR 16HD Pickleball Paddle (Solid Foam)
GRUVN LAZR 16HD Pickleball Paddle (Solid Foam)
$50.00 $169.99 -71%
JOOLA Andre Agassi Pro Carbon Fiber Pickleball Paddle (14mm & 16mm) JOOLA Andre Agassi Pro Carbon Fiber Pickleball Paddle (14mm & 16mm)
JOOLA Andre Agassi Pro Carbon Fiber Pickleball Paddle (14mm & 16mm)
$124.98 $279.99 -55%
Selkirk Day Pickleball Core Backpack — plaats voor 6 paddles Selkirk Day Pickleball Core Backpack — plaats voor 6 paddles
Selkirk Day Pickleball Core Backpack — plaats voor 6 paddles
$25.00
CRBN³ TRUFOAM Genesis Pickleball Paddle CRBN³ TRUFOAM Genesis Pickleball Paddle
CRBN³ TRUFOAM Genesis Pickleball Paddle
$140.00
Skechers Slip-ins Relaxed Fit: Viper Court Reload "Wide" Pickleballschoenen voor dames Skechers Slip-ins Relaxed Fit: Viper Court Reload "Wide" Pickleballschoenen voor dames
Skechers Slip-ins Relaxed Fit: Viper Court Reload "Wide" Pickleballschoenen voor dames
$45.00
Selkirk SLK Halo Power Max Pickleball Paddle Selkirk SLK Halo Power Max Pickleball Paddle
Selkirk SLK Halo Power Max Pickleball Paddle
$39.99 $149.99 -73%
Skechers Viper Baseline Bully Damesschoenen voor de baan Skechers Viper Baseline Bully Damesschoenen voor de baan
Skechers Viper Baseline Bully Damesschoenen voor de baan
$75.00
Charcuterie board Charcuterie board
Charcuterie board
$20.00
Selkirk SLK Drawstring Pickleball Bag
Selkirk SLK Drawstring Pickleball Bag
$7.50